Loctite tereson

Loctite-1997 den beri Henkel Grup' un bir parçasıdır - inşaat yapıştırıcıları, dolgu malzemeleri, ara üreticilere kaplama malzemeleri ve bununla alakalı diğer endüstrilere ürün sağlayan pazar-odaklı uluslararası bir kimya şirketidir. Müşteri odağını geliştirmek, bütün endüstriyel sistemleri ve servis işini tek ve eşsiz bir biçimde sunmak için Henkel , Henkel Teknolojilerini sektöre sokmuştur.

Henkelin Teknolojileri üç ana dalda bütün dünyaya hizmet verir:

Loctite inşaat yapıştırıcıları

Striyel yapıştırıcılar ve dolgu malzemeleri

Yüzey Kaplamaları

Loctite® ürünleri elektronik, otomotiv, havacılık, makine üretimi ve tıbbi cihazlar gibi birçok sektörde kullanılır. Ürün yelpazesi endüstriyel üretim , endüstriyel sağlamlık ve araba bakım ve sağlamlığı alanında çözümler sunar. Bunanla birlikte Loctite® ürünleri yalpazesi, yağlama , temizleme ve yapışma derzler için diğer özel ürünleri içierir. Tam bir standart üretim hattında bile olsa özel ürünler tasarlanabilir, üretilebilir ve özel isteklere entegre bir halde işleme sunulabilir.

Amacımız, dizayn ve ürün gelişiminden başlayıp üretim ve test aşamasına kadar her etapta müşterilerimizle yan yana çalışmak ve onlara tam biz çözüm sunmaktır. Satış sonrası teknik hizmet ve asistanlık dünya çapında kurduğumuz geniş ağımızla Teknik Destek Merkezimizden yürütlür.